Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Phoenix - Running

Running, running from something?
Trying to get away.

You will just always see my face.
Just look behind you if you dare,
My evil eyes are always there.

Hunting, hunting for someone,
Chasing, blood on my mind.

You will just always see my face.
The frighten'd run, but never win,
They'll feel my cold fangs sinking in.

Looking, looking around you,
Feeling cold breath in your hair.

You will just always see my face.
You can't outrun me, you can try,
'cause I'm the master, you will dïe...