Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Phoenix - Nebunul cu ochii inchisi

Pe un munte intr-o tara foarte-ndepartata,
Sta un om cu ochii-nchisi si spune ce ne-asteapta.
Lumea nu-l asculta, il crede un nebun,
Caci vorbele lui sunt ca niste lovituri de tun.

El sta singur si linistit,
Dar in ochii lui inchisi
Vede al lumii asfintit,
Nebunul cu ochii lui inchisi.

Zilele trec una dupa alta sus pe munte
Si vocea lui se-aude clar spunand foarte multe;
Lumea cea intreaga se-opreste sa-l asculte,
Il crede un nebun ce-ndruga multe vorbe-absurde.

El sta singur si linistit,
Dar in ochii lui inchisi
Vede al lumii asfintit,
Nebunul cu ochii lui inchisï.