Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Paula Seling - Trei pastori

Trei pastori se intalnira,
Trei pastori se intalnira
Si asa se sfatuira :
Haideti fratilor sa mergem,
Haideti fratilor sa mergem
Floricele sa culegem.

Si sa facem o cununa,
Si sa facem o cununa
Raza soarelui, floarea soarelui
S-o-mpletim cu voie buna.

Si s-o ducem lui Hristos,
Sa ne fie cu folos.