Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Paula Seling - Ploaie de stele

Refren:
O ploaie de stele pe cer tu vei vedea
Te voi iubi mereu, vei fi dragostea mea.

I:
Lacrimi au curs atata timp
Doar ploaia din cer pot s-o ating
Astept doar o clipa cand se vor sfarsi
Si langa mine din nou vei fi
In sufletul meu mereu te voi iubi.

II:
In sufletul meu mereu te voi iubi
O stea acolo sus pentru noi va straluci.

II:...
I:..