Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

O-zone - Sarbatoarea noptilor de vara

De noptile calde iti vei aminti
Toata iarna daca vii cu mine,
Ziua vom dormi pana va veni
Sarbatoarea noptilor de vis.

Da-mi iubirea ta,
Ia-o pe a mea,
Noaptea ne asteapta
Ne cheama la ea.
Eu voi fi al tau,
Tu vei fi a mea
Si toata vara: “Ah-ah!”

Refren:
Yeah! Nu vrem mare.
Wow! Nu vrem soare.
Noi vrem doar iubirea
Noptilor de vara.
Yeah! Nu vrem mare.
Wow! Plange soarele,
E sarbatoarea noptilor de vara.

In razele lunii te voi imbata
Cu privirea seara de seara,
Nu ma vei uita toata iarna grea
Voi fi vara sufletului tau!

Da-mi iubirea ta,
Ia-o pe a mea,
Noaptea ne asteapta
Ne cheama la ea.
Eu voi fi al tau,
Tu vei fi a mea
Si toata vara: “Ah-ah!”

Refren: [...]

In noptile calde iti vei aminti toata iarna daca vii cu mine... ziua vom dormi...pana va veni sarbatoarea noptilor de vïs.