Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Ooops! - E doar vina ta

I:
Fetelor strigati cu mine, (Yeah...)
Vrem doar baieti cu mai multa minte
II:
Sa te porti putin mai frumos
Si sa nu mai fi asa curios.

Refren(x2):
E doar vina ta ca nu ma poti avea
Cu vorbe dulci ma amagesti
Ochii tai imi spun ceva,
'Dispari din viata mea'
Nu vei primi ce-ti doresti.

I:..
III:
Si parca am sa te plac tot mai mult
Vream doar sa iti ofer un sarut.

Refren(x2):..

IV:
In fiecare noapte te astept
Dar tu nu mai vii si nu e drept...

Refren(x3):..