Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Nightlosers - Dragostea-i ca si o raie

I:
Dragostea-i ca si o raie,te mananca si-n calcaie(x2)
Si te scarpini si de frica, ziua, noaptea te mananca
II:
Dragostea-i ca bautura cand o bei te ia caldura
Ea te-nmoaie si te-mbata si te lasa lesinata
III:
Cine iubeste si spune ala nu e om pe lume-bis
Cine iubeste si tace, nici dracu n-are ce-i face
Foaie verde foi de foc,sa mananci peste batog