Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Neo - Nu

I:
Poate sa vina peste mine
Norii grei si ganduri de tine
Sa ma ploua cu iluzii,
Amintiri ca dulci confuzii
Sa nu uite usa inchisa
Cearta si-o tigare aprinsa
Si-ai lasat-o sa ma arda
...sa ma piarda...

Refren:
Se darama peste mine
Toti peretii rand pe rand
Te urasc chiar in nestire
Si as vrea sa te vad plangand

II:
Palma ce ti-am sarutat
Se va-nclesta din nou pe pat
Si n-ai sa poti dormi vreo noapte
De-ale gandurilor soapte
Si-am sa stau sa te privesc
Si am sa rad cu ras dracesc
Am sa te mangai sangerand
Si peste chinu-ti am sa rad.

Refren:..