Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Neo - Confuz

Incerci sa ma convingi cu vorba ta.
Si vrei sa ma transformi Ón altceva.
Nu tzine.

Nu pot sa inteleg de ce vrei sa ma schimbi de viata,
Ca nu am s-accept sa port vreodata masca.
Si vrei sa ma opresti acum din drum,
Ai impresia ca nu e bun.
Te inseli.

Nu pot sa inteleg de ce vrei sa ma schimbi de viata,
Ca nu am s-accept sa port vreodata masca.
Nu pot sa accept si nu pot sa te cred.