Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Music Impact - As vrea sa fiu o stea

I:
As vrea sa pot sa fiu o stea
Sa pot sa stralucesc ca ea
As vrea sa pot visa
Ca lumea toata e a mea.
II:
As vrea sa fiu un mister
Cand sunt o stea pe cer
Numai tu, doar tu vei sti mereu
Care stea sunt eu.

Refren:
As vrea sa pot fi o stea
Sa stralucesc ca ea
As vrea sa pot visa
Ca-mi este sora Luna.
As vrea sa pot fiu o stea pe cer, pe cer
As vrea sa pot sa stralucesc ca ea, in mister.

I:..
II:..
Refren:..
Refren2(x3):
As vrea sa pot sa fiu o stea pe cer
Noaptea vreau sa stralucesc ca ea in mister.