Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

K-pital - Te chem

I:
Intreaba-ma tu, intreaba-ma tu
Tot ce vrei sa stii
Eu nu-ti voi spune nu
Si iti voi da o parte din inima mea.
Chiar cand nu crezi
Si-mi spui ca e-un vis
Eu sunt gata sa fac din nou
Tot ce ti-am promis
Si iti voi da o parte din inima mea.

Refren(x2):
Sunt departe, departe de tine
Tot ce vreau e sa fii iar cu mine
Si te chem in gand
Poti sa vii oricand