Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Iris - Ziua care va veni

I:
Ai, tu ai grija unde mergi,
Tu ai grija ce vorbesti
Tu ai grija ce visezi...
Ai grija in spate sa te uiti
Doamne, cat ai suferit
Doamne, cat mi te-au mintit
Oare cat poti indura
Sa nu poti schimba ceva ?

Refren:
Lumea asta te asteapta sa te-nghita tot
Tu indreapta-ti umerii spune 'Nu mai suport !'
Va veni si ziua ta in care sa arati ce poti
Adevarul ca minciuna e iubit de toti.

II:
Ai, ai crezut ce ti s-a spus
Ai semnat iar ei au pus
In ipoteca viata ta
Oare cat poti indura
Sa nu poti schimba ceva ?

Refren(x4):..