Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Iris - Orange

I:
In sfarsit am sa dau de stire
ca nu-i timp sa ma mai gandesc deloc
Vino-acum sa ne schimbam ochii
Ei, hai! E timpul sa vezi clar!
Ei, prietene! Cum e acum?
Sa vezi lumea ca un portocal,
Ei, da!...Stiu ca poate doare,
Dar ce, ca numai noi vedem Orange?
Si daca-acum ti se pare
Ca strada e un sc dulceag,
E clar ca urma ta apare
Orange!