Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Iris - A fost odata

I:
Incepi cu 'A fost odata'
Povesti ce poate s-au mai spus
Si cauti viata toata
Al intrebarilor raspuns
Mai stii c-ai fost candva
Cea din povestea mea.

Refren:
Ai stiut sa imi dai un coltz de Rai
Si l-ai destramat cand ai plecat
Te astept intr-o zi sa revii
Sa uiti ce te-a durut si povestea s-o rescrii.

II:
Pastrez si acum caldura
Ce ai lasat-o mana ta
Ai fost lumina mea
Cand noaptea incepea.

Refren:..

III:
Doar tu stii sa faci din ploi
Soare cald ce apare in zori
Eu te astept si acum, da...

Refren:..