Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Impact - Te iubesc

Refren:(x2)
Te iubesc, te iubesc, te iubesc.
Te iubesc, o spun din toata inima
Te doresc cu toata fiinta mea.
Oare tu simti la fel pentru mine ?
Mi-e teama sa iti spun ca tin la tine.

I:
Te apropii.
Te vad.
Te vreau.
Ma trezesc.
Te-ating.
Te cuprind.
Te am.
Dispari.
Te iubesc.

Te iubesc, te iubesc ,te iubesc(x3)

E liniste si-ti aud respiratia