Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Hi-Q - O mare de dragoste

I:
Am aflat ce inseamna sa iubesti cu adevarat
Au trecut noptile cand mi-era teama ca te-am pierdut
II:
Spune-mi, spune-mi, vei fi aici cand te voi chema ?
Spune-mi, spune-mi, o sa fiu mereu in inima ta ?

Refren:
Cum as putea sa nu te ador cand stiu ca esti doar a mea ?
Tu-mi umpli visele cu stropi de dragoste
Si cum pot eu sa nu te ador cand stiu ca esti doar al meu
Tu-mi umpli noptile cu o mare de dragoste.

III:
Uneori stau si te privesc pana adormi
Mi-as dori inca o viata sa te mai pot iubi.

II:..
Refren(x2):..