Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Hi-Q - Dor de tine, dor de noi

I:
Deseori ma intreb 'Oare-ti amintesti de mine?'
Uneori cand ma trezesc as vrea sa fii iar langa mine.
II:
A trecut atata timp
Nu mai stiu sa-ti spun ce simt
Si mi-e dor de tine, mi-e dor de noi
Si-as vrea sa te am langa mine.

Refren:
In fiecare noapte visez sa-mi fii aproape
Stii, mi-e dor de tine, dor de noi
In fiecare noapte visez sa-mi fii aproape
Stiu, pentru mine, pentru noi e prea tarziu.

III:
Deseori tot ce simt mi-aminteste de tine
Uneori, chiar si acum, plang si mi-e dor de tine.

II:..
Refren(x2):..

Pentru mine, pentru noi e prea tarziu...