Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Hi-Q - Ce bine e

I:
Hai cu mine acum
Tu stii sa alungi norii grei din calea mea
Si hai, te chem acum
Tu ma faci sa spun 'Lasa totu-n urma ta'.
II:
Hai cu mine acum
Pas cu pas sa fii o minune in viata mea
Si hai sa fim acum
Doi pe acelasi drum, eu sa pot sa-ti spun asa:

Refren(x2):
Ce bine e, ye, pot striga
Am tot ce vreau, tot ce vreau in viata mea
Ce bine e, ye, pot striga
Am tot ce vreau cand te am...

III:
Hai cu noi acum,