Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Hi-Q
- Cat te iubeam

Refren:
Cat te iubeam
Doar pe tine, doar pe tine...
Cat te visam
Doar pe tine.

I:
Eu te voi iubi mereu
Azi imi este foarte greu
Sa uit tot ce-a fost mai scump
In sufletul meu.

Prerefren:
Nu stii ca ma gandesc numai la tine?
Te chem acum vino la mine
Tu n-ai stiut cat te visam
Tu n-ai stiut cat te iubeam

II:
Tu nu m-ai iubit de la-nceput
Azi nu pot sa uit
Tot ce-aveam mai drag
Si cat m-a durut

Prerefren:..

III:
Tu nu stii ce-i in sufletul meu
Tu n-ai stiut cat te iubeam