Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Georgia - Crede-ma

I:
Intr-o zi de marti spre seara
Cand veneam eu de la scoala
Te-am vazut cu-altcineva
Ea de mana te tinea.
Am crezut ca innebunesc
Nu puteam sa mai gandesc
As fi vrut sa vin la tine
Si sa-ti spun cat te urasc.

Refren(x2):
Crede-ma, nu te-am mintit
Eu pe tine te-am iubit
Si ti-am dat inima mea
Tot ce-a fost mai bun in ea.

II:
Telefonul l-am inchis
Usa nu am mai deschis
Tot in jur mi se parea
Fara sens in viata mea.
Intr-o zi ne-am intalnit
Tu la mine ai venit
Ai fi vrut sa ne-mpacam
Eu mi-am vazut de drumul meu.

Refren(x4):..