Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Gaz pe foc - Spune-mi

I:
Daca ma vrei ma poti avea
Doar daca-mi dai inima ta
Daca vei vrea in schimb viata mea
Oricand pentru tine eu o voi da.

Prerefren:
Si sper sa crezi ca tot ce ti-am spus este ceea ce simt
Si vreau sa vezi, timpul va spune ca nu pot sa te mint.
Orice ar fi, nu voi pleca,
Te voi convinge ca tu esti viata mea.

Refren(x2):
Spune-mi ca ma iubesti
Spune-mi cat iti doresti
Sa fiu toata viata numai al tau.

II:
Traiesc intr-un vis din care lipsesti
Trezeste-ma acum daca nu ma iubesti
Ar fi un cosmar daca nu as stii
Ca sunt langa tine cand ma voi trezi.

Prerefren:..
Refren(x2):..