Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

4 Fun - Te visez

I:
As incerca sa-ti spun ca nu te mai iubesc
Dar inima ma doare si stiu, am sa gresesc.
II:
As vrea sa fii in viata mea sa-mi spui ca ma iubesti
As vrea sa fii in viata mea, sa nu ma mai ranesti.

Refren:
Eu te visez in fiecare noapte
Si ma gandesc la tine tot mereu
As da orice sa-mi fii mereu aproape
Sa ma iubesti cum te iubesc si eu.

III:
Atunci cand ne-am certat tu ai plecat plangand
Si poate astazi vreau sa mi te scot din gand.
IV:
Acesta este pretul pe care il platesc
Sa fiu din nou, iar singur, sa uit ca te iubesc.

Refren:..