Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Danger - La pieptul tau sa visez

Refren:
La pieptul tau sa visez
Printre nori vreau sa dansez,
Na-na-na-na, na-na-na-na
Numele tau sa il strig
Pana la nori sa ma ridic
Na-na-na-na, na-na-na-na.

I:
Cat de mult as vrea
Sa nu vii in visul meu noaptea
Esti cu mine peste tot
Te simt oriunde, in orice loc.
II:
Cu tine as vrea sa zbor
S-ajung pana la nori
Sa-mi dai dragostea,
Iubirea mea.

Refren:..

III:
Te simt in preajma mea
Nu poti pleca de langa mine,
Stiu ca nici n-ai vrea
Te port mereu in gand,
Nu pot scapa de tine nicicand.

II:..
Refren:..