Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Cristina - Mesaj de dragoste

I:
Ai crezut ca averea ta ma poate cumpara
Dar te-ai inselat, pentru mine n-a contat.
Si iti repet ca eu nu vreau doar banii tai
Eu caut altceva
Vreau un suflet cald si o dragoste langa inima mea.

Refren:
Dragostea mea nu o poti cumpara
Nu mai incerca, nu ma poti avea.
Dragostea mea nu o poti cumpara
Nu mai incerca, pe mine nu ma poti avea.

II:
Chiar daca imi daruiesti ceea ce altele isi doresc
Nu ma impresionezi, nu ma faci sa te iubesc.
Si iti repet ca eu nu vreau doar banii tai
Eu caut altceva
Vreau un suflet cald si o dragoste langa inima mea.

Refren:..
I: