Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Cream - Mai aproape

I:
O noapte de vara stii
E tot ce mi-as mai dori
O vara doar pentru noi
Un vis fierbinte in doi
E-aici si n-o voi lasa
Sa fuga din viata mea
E aproape si o astept
Caldura s-o sting vreau sa-ncerc.
(Sa-ncerc, sa-ncerc, sa-ncerc, sa incerc)

Refren:(x2)
Mai aproape, inc-o noapte
Din vara ce arde
Inc-o noapte mai aproape
Mai aproape.

II:
In ochii tai cand privesc
Pe loc simt ca ma topesc
E vara in orice zi
Cand sunt cu tine tu stii.
Prietenii imi spun ceva
Eu vad doar privirea ta
E aproape si o astept
Caldura s-o sting vreau sa-ncerc.

Refren:..