Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Candy - Sa fii iubirea mea

Refren:
Te caut pe strazi, innebunesc
Si nu stiu cum sa fac, cum sa te intalnesc
Sa te iau de mana si sa-ti spun cat de mult as vrea
Ca tu sa fii iubirea mea...

I:
Dimineata in zori cand eu ma trezesc
Tot in jurul meu e plin de culori
II:
Clipa in loc as vrea sa pot sa opresc
Sa fim doar noi doi si sa ma iubesti
III:
Ce mult as vrea sa fiu un gand
Si sa pot zbura catre inima ta.

Refren(x2):..

III:..
IV:
Cerul intreg l-as da sa pot sa-ti vorbesc
Si sa-ti spun timid ce mult te iubesc
V:
Sigur intr-o zi am sa te intalnesc
Si-atunci visul meu se va implini.

III:..
Refren(x2):..