Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Boombastic - Plange luna

I:
Ma plimb pe strazi, nu stiu ce-i cu mine
La geamul tau te zaresc pe tine
Iubita mea, pe cer e luna plina.
Am lacrimi in ochi si suspin intruna
De ce ne-am certat, de ce plange luna ?
Ne-am despartit, dar ne-am iubit
Oare unde am gresit ?

Refren(x2):
Intoarce-te acum, iubita mea
Intoarce-te la mine, te rog, nu pleca !

II:
Mai bine mor decat sa ma chinui
Nu pot sa uit dar nu te invinui
O alta zi poate ca o sa vina.
III:
Poate-ti pare rau, dar te faci ca-i bine
'Oare ce va fi ?', te gandesti ca mine
O viata vreau sa te mai am
De la capat sa o iau.

Refren(x6):..