Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Bliss - Doar tu esti

I:
Eu stiu cand stai in inima
Stiu ca de aici nu mai poti pleca.
II:
Eu stiu ca esti in zambetul meu
Unde visele-s parfum in suflet mereu.

Prerefren:
Dar eu stiu ca toate visele dispar in zori
Si nu mai stiu de ce mi-e tare dor.

Refren:
Tu esti ce am mai bun
Vreau sa te am acum
Doar eu sunt viata ta
Tu esti dorinta mea.
Eu sunt ce ai mai bun
Vrei sa ma ai acum
Doar tu esti viata mea
Eu sunt dorinta mea.

III:
Tu stii ca esti in inima mea
Stii de aici nu mai poti pleca.
IV:
Tu stii ca esti in zambetul meu
Unde visele-s parfum in suflet mereu.

Prerefren:..
Refren:..