Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Benone Sinulescu & Ion Voicu - Of, of, dragostea

I:
Si din bune si din rele
Cate le avem pe lume
Orce-ar fi orice a-i spune
Numai dragostea ramane

Refren:
Of, Of, dragostea mi-ai pus pe foc inima
Of, Of, m topesc dar tot mai iubesc
Of, Of, dragostea o fi buna o fi rea
Of, Of, m topesc dar tot mai iubesc