Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Benone Sinulescu & Etno - Nu mai beau

I:
Am jurat ca n-oi mai bea, mai
Dar eu nu ma pot lasa, mai
M-am jurat ca n-oi mai bea, mai
Dar eu nu ma pot lasa, mai

Refren:
S-apoi nu mai, nu mai, nu mai beau
Pe Ileana tot o iau, mai
S-apoi nu mai, nu mai, nu mai beau
Pe Ileana tot o iau, mai