Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Bad Boys - Vreau sa stii

Refren:
Vreau sa stii privirea ta
Va fi mereu in mintea mea
Ochii tai nu-i pot uita
Ii voi pastra in inima mea.

I:
Stiu ca vrei sa-mi spui ceva
Dar nu te ascult, poti pleca
Ai vrea sa poti sa fii din nou in mintea mea
Nu vreau sa te vad in fatza mea
Esti un nimic, m-am saturat
Recunosc, odata pe tine eu te-am iubit.

II:
Nu mai pot sa inteleg
Nu vreau sa te astept
Nu mai pot sa te ascult
De tine eu fug.

Refren(x2):..
I:..

III:
Ma gandesc mereu la tot ce-am avut
Nimic nu are rost
Nu mai vreau sa privesc acum in trecut
Vreau sa uit tot ce-a fost.

Refren:..
III:..