Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Bad Boys - Nota 3

I(x2):
Poate ca sunt nebun, dar sunt nebun, nebun dupa tine
II:
Cand cu tine ma intalnesc
Tremur tot, innebunesc
Tremur tot si innebunesc
Tu esti tot ce mi-am dorit
Langa tine-s fericit
Eu nu vreau sa te amagesc
Vreau sa stii cat te doresc.

Refren:
Chiar daca tu
Cu vorbe dulci reusesti
Sa ma pacalesti
La agatat, chiar daca nu vrei
Ai nota 3.

I(x2):..