Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Aurel Tamas - Unde esti, iubito?

I(x2):
Pasi grabiti in noapte tristi si goi rasuna
In amurgul serii, bantuit de vant
Am ramas iar singur cu duioasa luna
Greu imi este trupul si ma simt pamant.

Refren:
Unde esti, iubito ? De ce nu mai vii
Sa te strang in brate, sa mai fim copii ?
Unde esti, iubito, spune-mi unde esti ?
Sa vii langa mine...si sa ma iubesti.

II(x2):
Noaptea-si etaleaza mantia pustie
Stranie e clipa, timpul s- oprit
Straniu este visul ce imi da tarcoale
Am visat, iubito, ca tu ai venit.

Refren:..