Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Aurel Tamas - Mireasa visurilor mele

I:
Tu esti mireasa mea dintotdeauna
Iar eu de-o viata sunt mirele tau
Sa fim in viata aceasta numai una
Si-alaturi sa ne fim Dumnezeu
Sa fim in viata aceasta numai una
Si-alaturi sa ne fim Dumnezeu.

Refren(x2):
Sa ne iubim, sa ne iubim
Si in aceasta viata fericiti sa fim.

II:
Tu esti iubirea visurilor mele
Iar eu de-o viata sunt iubitul tau
Frumoasa ca si luna intre stele
Sa ne iubim la bine si la rau
Frumoasa ca si luna intre stele
Sa ne iubim la bine si la rau.

Refren(x3):..