Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Aurel Tamas - Frumoase-s romancele

I:
Am iubit o ardeleanca (am iubit)
Si-o frumoasa moldoveanca (da, da)
Dar lumea-i rautacioasa si incepe sa barfeasca
Insa eu iubesc si sunt iubit.

Refren:
Lumea aceasta sa ma lasa-n pace
Ca vreau sa iubesc pe cine-mi place
Este o vorba care-o zic batranii
'Cand lupul trece atunci latra cainii.'