Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Alin - Noptile

Refren:
Noptile imi sunt pustii
Noptile te astept sa vii
Amintiri, doar amintiri
Plang mereu dar tu nu stii.

I:
Te stiu, te vad ca minti
Eu vreau sa cred ca tu simti
Te inseli cand spui ca vrei
Viata ta s-o vezi prin ochii mei.

Refren:..

II:
Cand plang, cand rad te vreau
Cand dorm, cand merg, cand eu stau
Te inseli cand spui ca vrei
Viata ta s-o vezi prin ochii mei.

Refren:..