Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Alin - Dac-as putea

Refren:
Dac-as putea
Luna in dar ti-as aduce-o acum, iubirea mea
Dac-as putea
Dragostea mea ti-as scrie prin cer
'Esti viata mea'.

I:
Uneori doar un sarut de-al tau
Poate sa schimbe tot ce-i rau
Uneori cand ploua si e frig
Se lumineaza cerul cand te-ating.

Refren:..

II:
Vorbim ore intregi, de noi uitam
Te tin in brate si apoi visam
Numai pentru tine as putea
Sa zbor pana la stele.

Refren(x3):..

Tu m-ai invatat ce este dragostea
Focul se-aprinde in inima mea
Tu m-ai invatat ce este dragostea...