Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Akcent - Cel mai dulce cadou

Nu vreau nimic, nu vreau nimic
Nu vreau nimic sa-mi daruiesti
Cel mai dulce cadou esti tu.

I:
Fulgii de nea mi se-aseaza la picioare
Stau si ma-ntreb:te gandesti la mine oare ?
Cauti demult un cadou sa-mi daruiesti
Nu vreau nimic sa-mi dai, doar sa ma iubesti.

Refren:
Nu vreau nimic, decat fulgii de nea
Si sa te am mereu in inima mea
Nu vreau nimic sa-mi daruiesti
Cel mai dulce cadou esti tu.

II:
Vreau chipul tau mereu sa-l pot privi
Vreau ochii tai mereu sa-i pot iubi
Cauti demult un cadou sa-mi daruiesti
Nu vreau nimic sa-mi dai, vreau doar sa ma iubesti.

Refren:..