Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Adelline - O dorinta

In seara asta mare,
Cu totii vom canta.
Va fi o sarbatoare
Ce n-o putem uita.

Ie-e-e, ie-e-e, ie!

S-aprinda fiecare
Scanteia ce-i va da
Speranta pentru maine
Puterea de-a visa.

Ie-e-e, ie-e-e, ei!

Ai nevoie de-un prieten
Pe care, cu-adevarat,
Sa il simti aproape de tine
Atunci cand viata greu te va incerca.

5* | Ie-e-e, ie-e-e, ei!
| Ie-e-e, ie-e-e, ei!