La Scoala Online, nu am dorit sa lasam deoparte arta. Va propunem o galerie de arta moderna. Arta contemporana este puternic influentata de elemente non-conformiste si se bucura din plin de libertatea de exprimare.

Expozitie Cristiana Vasile

Apasati pe una din imaginile de mai jos pentru a vedea imaginea in detaliu! Va recomandam sa folositi Internet Explorer si o rezolutie minima de 800x600 pentru vizualizarea in conditii optime. Pentru sugestii privind aceasta expozitie ne puteti contacta oricand la ScoalaOnline.

Aceasta mini-expozitie este realizata de Cristiana Vasile. Daca doriti sa-i scrieti, o puteti face la scoala2001@yahoo.com .

Daca va plac desenele din aceasta galerie, le puteti vota in Romanian Top100 !

Vrei sa citesti poezii de primavara?

Viziteaza Pagina primaverii !