La Scoala Online, nu am dorit sa lasam deoparte arta. Va propunem o galerie de arta moderna. Arta contemporana este puternic influentata de elemente non-conformiste si se bucura din plin de libertatea de exprimare.

Galeria de arta a Corinei

Apasati pe imaginile de mai jos pentru a le vedea marite.
 Atentie: imaginile se vor incarca in ferestre separate!

Apus Stilizat Cuplu Echilibru Familie Idealuri Ispita

Izvorul   fericirii

Joc Inocent

Legaturi Timpul Viata Vis si realitate Suflet sfaramat Apus la mare

Apus idealizat

Cap de copil dupa Brancusi Domnisoara Pogany dupa Brancusi Joc de vibratii Conditie depasita Peisaj exterior Rasarit abstract - ulei

Ai talent?

Daca aveti talent si doriti sa publicati creatiile voastre online, scrieti-ne la scoala2001@yahoo.com si o sa va promovam lucrarile gratuit in situl nostru, fara nici o obligatie. In curand in aceasta pagina vor fi picturi, poezii, melodii, povestiri, toate primite de la voi. Singura conditie este ca voi sa fiti autorii si sa doriti sa impartasiti lucrarile voastre cu lumea !

www.e-scoala.ro

Expozitie realizata de Corina Maris

Daca va place aceasta galerie, o puteti vota in Romanian Top100 !

Vrei sa citesti poezii de dragoste?
Viziteaza Pagina Indragostitilor !