La Scoala Online, nu am dorit sa lasam deoparte arta. Va propunem o galerie de arta moderna. Arta contemporana este puternic influentata de elemente non-conformiste si se bucura din plin de libertatea de exprimare.

Expozitie Anda Nila

>O tanara cu adevarat, talentata, exponent al viitoarei generatii de artisti romani, premiata la numeroase concursuri de arta, cum ar fi "Simfonia Toamnei", Concursul International de desene create de copii "N.N. Tonitza", si participanta la numeroase expozitii dintre care mentionam "Expozitia de pictura si grafica consacrate zilei mondiale a mediului".

>Anda Nila este prezenta la ScoalaOnline cu una dintre cele mai frumoase galerii virtuale de pe web-ul romanesc. Va recomandam sa vizitati aceasta expozitie virtuala si daca va place, va rugam sa ne scrieti.

>Galeria 1       >Galeria 2     >Galeria 3

Apasati pe una din galeriile de mai sus pentru vizita! Va recomandam sa folositi Internet Explorer si o rezolutie minima de 800x600 pentru vizualizare in conditii optime.

E-mail Anda - Daca va plac lucrarile, puteti scrie Andei !

Atentie: paginile contin multe lucrari si de acceea incarcarea lor la o conexiune standard de 28.8 k poate dura mai mult de 60 de secunde. Suntem siguri ca nu veti regreta timpul pierdut!

Daca va plac picturile din aceasta galerie, le puteti vota in Romanian Top100 !

Vrei sa citesti poezii de primavara?

Viziteaza Pagina primaverii !